Yazılım

Yazılım

Yazılım

Firmamız özel yazılım hizmeti kapsamında sizlere uzman yazılım kadromuz ve çözüm ortaklarımız ile markadan bağımsız ihtiyaçlarınız doğrultusundaki çözümleri üretmektedir. Özel yazılım hizmeti kapsamında ki çözümlerimiz, sizlerin istek ve bizlere aktardığı bilgiler doğrultusunda firmamızın sizlere


yansıtacağı tecrübe ve bilgi birikimiyle ortaya konulan her türlü çözümü kapsamaktadır. Siz müşterilerimizden gelen talepler ışığında, ticari paket yazılımlarından bağımsız, kendi içinde çalışabilen çözümleri üretmekteyiz. Web Teknoloji Çözümleri ve Yatırım Geri Dönüşümü Sadece google içinde indekslenen web sitesi sayısı 3 milyarı geçiyor.

Herhangi bir kelimede "Türkçe" arama yaptığınızda milyonlarca sayfa listeleniyor. Internet çöplük olmasın!
Detaylı inceleme ve birikim yapmadan Sanal Yatırım Yapmayın.


Web Teknolojilerine ne kadar yatırım yapacağınız, hangi teknolojileri ne amaçla kullanacağınız, organizasyonuna hangi katkıları yapacağı, ölçülebilir - zamana bağlı hedeflerin yapılandırılması ve en önemlisi yatırım maliyetinin ne zaman geri döneceği.


Yukarıdaki sorular üzerinde çalışmadan ve cevaplarını hazırlamadan sanal dünyada yerinizi almaya çalışırsanız, yaptığınız yatırım sanal dünyanın içinde kaybolabilir. Elif Yazılım, her türlü web teknolojileri, uygulamaları ve projeleri konusunda danışman olarak kullanabileceğiniz, sorulması gerekli olan soruları soracak ve cevapları birlikte arayabileceğiniz yazılım danışmanlığı hizmetine büyük önem vermektedir.


e-İş Çözümleri, B2B - Bayi Portalları, Online Sipariş ve Ticaret : Standart olarak tanımlanabilir tüm sipariş, teklif oluşturma ve projelendirme süreçleriniz dinamik bir yapıyla internet ortamına aktarılabilir. Bayi ve müşterilerinizle çok daha etkin bir iş akışı oluşturabilir, gerek personel verimliliğini gerekse iş akışınızın çok daha sistematik ve kişilerden bağımsız olarak çalışmasını sağlayabilirsiniz.


Business Intelligence ( İş Zekası Çözümleri ), Toplam İş Entegrasyonu : Ön siparişten, üretim, muhasebe ve finansa kadar tüm standart operasyonlarınız bir bütün olarak yeniden tasarlanıp, mevcut sistemlerinizle entegre çözümler üretebiliriz.

Web sayfası; Müşterilerinizin evlerindeki 7/24 açık internet şubenizdir. Kurumsal kimliğinizin, ürün ve hizmetlerinizin etkili ve ekonomik şekilde tanıtılmasını sağlayan internet reklam kanalıdır. Kurumsal kimliğinizin, misyonunuz doğrultusunda uygun içerik ve özgün tasarım ile tanıtılması bir tasarım mühendisliği hizmetidir.

WEB sayfanız, globalleşen dünyada imajınızı, kurumsal kimliğinizi, ürün ve hizmetlerinizi tanıttığından, tam anlamıyla sizi yansıtmalıdır. Doğru yazılım, şık tasarım, grafik ve animasyon tasarımı bir kompozisyon oluşturmalı, doğru konsept tercih edilmelidir...

Yeni Türk Ticaret Kanunu ile Şirketlere WEB sitesi zorunluluğu 14 şubat 2011  tarihli ve 27846 sayılı Resmi Gazete'de yayınlandı. Yeni türk ticaret kanununa göre her şirket web sitesi yaptırmak zorunda!

WEB Sayfası Tasarımı, Domain & Hosting, Medya Pazarlama, Dijital pazarlama, Sosyal ağlar , e-bulten, e-mail bankaları
Toplu mail yazılımları, Google ADWORDS Reklamları, Google, Yahoo, Bing, altavista kayıtları, Kurumsal Yazılımlar, Cari Hesap Yönetimi, Stok Yönetimi, Fatura, İrsaliye Yönetimi, Kasa Yönetimi, Üretim Programları, Pazarlama ve Satış Yönetimi, İstatistiki Veriler, Raporlama Sistemleri, Bireysel Yönetim ve Raporlama Sistemleri

Proje Tasarımı & 3d Proje Modelleme
Proje Modelleme
Dış Mekan Tasarımı
İç Mekan Tasarımı
Konut Projeleri 3 Boyutlu Modelleme
3D Ürün Modelleme
Mimari Görselleştirme
E-Ticaret Siteleri
Stok kontrolü / Yönetimi


E-Ticaret Siteleri
Stok kontrolü / Yönetimi
Veritabanı Oluşturma ve Yönetme
Reklam, Pazarlama ve Satış Sistemleri
İçerik Yönetimi; Güncelleme, Optimizasyon
Satış Kanalları Oluşturma, İstatistiki Bilgiler Edinme
Arama Motoru Optimizasyonu; Hedef Kitle Tespiti, Anahtar Kelime Entegrasyonu
Kurumlararası İletişim, Satış ve Raporlama Sistemleri
Sanal Pos; Güvenli Banka Bağlantısı, Ödeme Sistemleri
Üyelik Sistemi ve Satış Yönetimi

Hizmetler | Ürünler: Cephe Giydirme, One Way Vision ile Giydirme, Vinyl ile Cephe Giydirme, Folyo ile Giydirme, Mesh ile Cephe Giydirme, Dijital Baskı Hizmetleri, Vinyl Branda baskı, One Way Vision Cam Grafiği, Poster Kağıt Baskı, Folyo Sticker Baskı, Mesh Vinyl Baskı, Diğer Dijital Baskı Hizmetleri, Etkinlik Uygulamaları, Sponsorluk Uygulamaları, Kışlık Mekanlardaki Uygulamalar, Eğlence Alanlarındaki Uygulamalar, Sportif Alanlardaki Uygulamalar, Yazlık Mekanlardaki Uygulamalar, Diğer Etkinlik Uygulamaları, Sahne Uygulamaları, İç Mekan Sahne Uygulamaları, Dış Mekan Sahne Uygulamaları Araç Giydirme, Binek Araç Giydirme, Minibüs Otobüs Giydirme, Kamyon Tır Vinyl ile Giydirme, Kamyon Tır Folyo ile Giydirme, Deniz Araçları Giydirme, Tabela Sistemleri, Cephe Tabela Sistemleri, Işıksız Tabela Sistemleri, Karayolu Panoları, Totemler, Işıklı Tabela Sistemleri, Kutu Harf Tabela Sistemleri Yönlendirme Panoları, Özel Üretim Sistemler, 3D Reklam Maketi, Strafor Maket Uygulamaları, Diğer 3D Uygulamalar, Polyester Maket Uygulamaları, Diğer Hizmetlerimiz, Ürün Teşhir Standları, Display Sistemler, Örümcek Standlar, Örümcek Panset Masalar, Rollup, X Banner, Tanıtım Standları, Broşürlükler, Bayrak ve Üniteleri, Masaüstü Bayrak, Dev Bayraklar, Plaj Bayrağı Beach Flag, Diğer Bayrak ve Üniteleri, Pleksi Ürünler, Broşürlükler, Ayaklı Menü Board, Pleksi Duvar Sistemleri, Öneri Şikayet Yardım Kutuları, Masa Sandalye ve Sehpalar, Etiketlik İsimlik, Kürsüler, Pleksi Kutular, Özel Tasarım Ürünler, Menteşeler, Broşürlükler, Akrilik Broşürlükler, Display Sistemler, Örümcek Standlar, Örümcek Panset Masalar, Rollup, X Banner, Tanıtım Standları, Broşürlükler, Bayrak ve Üniteleri, Masaüstü Bayrak, Dev Bayraklar, Plaj Bayrağı Beach Flag, Diğer Bayrak ve Üniteleri, Pleksi Ürünler Broşürlükler, Ayaklı Menü Board, Pleksi Duvar Sistemleri, Öneri Şikayet Yardım Kutuları, Masa Sandalye ve Sehpalar, Etiketlik İsimlik, Kürsüler, Pleksi Kutular, Özel Tasarım Ürünler, Menteşeler, Broşürlükler, Akrilik Broşürlükler,