Web Tasarım

Web Tasarım

Web Tasarım

Web Tasarım Nedir ve Neden Yapılması Gereklidir. Öncelikle belirtmek isterim ki yeni çıkan yasaya göre web sitesi olmayanlara ağır cezalar var. Tabiki siz bu cezada yer almak istemezsiniz, bizde istemeyiz. Yaptığımız internet siteleri, sizin ve bizim açımızdan önemlidir.

Çünkü siz kendi ürünlerinizi ve hizmetlerinizi tüm dünyaya satmak istersiniz. Bizde sizin web sitenizi yaptığımız için bizde kendimizi dünyaya tanıtıyoruz. Web sitesi dediğiniz kurumsal kimliğinizi tek tık ile dünyaya tanıtmak demektir. Referanslarımıza baktığınızda büyük firmalarla çalıştığımızı görebilirsiniz. Yaptığımız web tasarım size özel yönetim paneli ve web tasarımı tasarım yapan kolay kullanım panelidir.

Word dosyasında çalışır gibi kendiniz yönetebilir ve kayıt eder internet sitenizi yayına sokabilirsiniz.Ayrıca yaptığımız web sitelerinde GOOGLE SEO dediğimiz googlede üst sıralarda çıkacak şekilde uyarlanmıştır. Size sadece bilgileri düzenlemek kalıyor. Daha fazla bilgi için de GOOGLE SEO ve Optimizasyon sayfamıza bakabilirsiniz.

Web Sitesi Nasıl Olmalıdır?

Web siteniz tabiki hedefine ve amaçlarına göre ayarlanmalıdır. Eğerki arama motorlarında sizde üst sıralarda çıkmak istiyorsanız yazdığınız yazıların tamamen size ait olması gereklidir. Siz başka bir siteden alırsanız yazdıklarınızı GOOGLE kopya olarak görecektir ve fazla bir hit almazsınız.

Web Tasarım Nasıl Olmalıdır.

1) Hızlı bir şekilde açılmalıdır ve görselliği güzel olmalıdır.
2) Firmanızı tam olarak anlatmalı ve imajınızı göstermelisiniz.
3) Anasayfada yaptığınız işle alakalı görsel ve metin olması gerekmektedir.
4) Özellikle kullanımı kolay olmalıdır. Yani kendinizi müşteri olarak düşünün ve siteyi öyle kullanın.
5) Ayrıca yazdığınız bilgilerin yeterli olması gerekmektedir. Yani müşteri size telefon açtığında hangi ürünü istediğini kendisinin bilmesi gerekmektedir. Ürün ile alakı size soru sormaması gerekir.
6) Tabiki siteniz dinamik bir alt yapıya sahip olması gerekiyor. Ürün modülü olmasına dikkat etmelisiniz.

Biz illaki sitenizi bize yaptırın demiyoruz tabiki. Yaptıracağınız firmaya kesinlikle bu konular hakkında bilgi alın.


Hizmetler | Ürünler: Cephe Giydirme, One Way Vision ile Giydirme, Vinyl ile Cephe Giydirme, Folyo ile Giydirme, Mesh ile Cephe Giydirme, Dijital Baskı Hizmetleri, Vinyl Branda baskı, One Way Vision Cam Grafiği, Poster Kağıt Baskı, Folyo Sticker Baskı, Mesh Vinyl Baskı, Diğer Dijital Baskı Hizmetleri, Etkinlik Uygulamaları, Sponsorluk Uygulamaları, Kışlık Mekanlardaki Uygulamalar, Eğlence Alanlarındaki Uygulamalar, Sportif Alanlardaki Uygulamalar, Yazlık Mekanlardaki Uygulamalar, Diğer Etkinlik Uygulamaları, Sahne Uygulamaları, İç Mekan Sahne Uygulamaları, Dış Mekan Sahne Uygulamaları Araç Giydirme, Binek Araç Giydirme, Minibüs Otobüs Giydirme, Kamyon Tır Vinyl ile Giydirme, Kamyon Tır Folyo ile Giydirme, Deniz Araçları Giydirme, Tabela Sistemleri, Cephe Tabela Sistemleri, Işıksız Tabela Sistemleri, Karayolu Panoları, Totemler, Işıklı Tabela Sistemleri, Kutu Harf Tabela Sistemleri Yönlendirme Panoları, Özel Üretim Sistemler, 3D Reklam Maketi, Strafor Maket Uygulamaları, Diğer 3D Uygulamalar, Polyester Maket Uygulamaları, Diğer Hizmetlerimiz, Ürün Teşhir Standları, Display Sistemler, Örümcek Standlar, Örümcek Panset Masalar, Rollup, X Banner, Tanıtım Standları, Broşürlükler, Bayrak ve Üniteleri, Masaüstü Bayrak, Dev Bayraklar, Plaj Bayrağı Beach Flag, Diğer Bayrak ve Üniteleri, Pleksi Ürünler, Broşürlükler, Ayaklı Menü Board, Pleksi Duvar Sistemleri, Öneri Şikayet Yardım Kutuları, Masa Sandalye ve Sehpalar, Etiketlik İsimlik, Kürsüler, Pleksi Kutular, Özel Tasarım Ürünler, Menteşeler, Broşürlükler, Akrilik Broşürlükler, Display Sistemler, Örümcek Standlar, Örümcek Panset Masalar, Rollup, X Banner, Tanıtım Standları, Broşürlükler, Bayrak ve Üniteleri, Masaüstü Bayrak, Dev Bayraklar, Plaj Bayrağı Beach Flag, Diğer Bayrak ve Üniteleri, Pleksi Ürünler Broşürlükler, Ayaklı Menü Board, Pleksi Duvar Sistemleri, Öneri Şikayet Yardım Kutuları, Masa Sandalye ve Sehpalar, Etiketlik İsimlik, Kürsüler, Pleksi Kutular, Özel Tasarım Ürünler, Menteşeler, Broşürlükler, Akrilik Broşürlükler,