Dijital Baskı

Dijital Baskı

dijital baskı

Artık, tasarımlarınız için günlerinizi harcamanıza, zaman kaybetmenize gerek kalmayacak. Alanında deneyimli ekibimiz sizi dinleyerek, istediğiniz hedefe ulaşmanıza yardımcı olarak, tasarımlarınızı saatler hatta dakikalar içinde sizlere teslim edecek. Birlikte çalışmak dileğiyle.

İstediğiniz her ölçüde ve türde dijital baskı yapıyoruz. CBranda Baskı, Kağıt Baskı, Kumaş Baskı, CLP, Otobüs Durağı Baskıları, Klasik Billboard, Luna, Afiş Değiştirici, MegalightIşıklı Branda, Baskı, Mesh Branda, Baskı One Way Vision , Baskı , Folyo Baskı , Araç Üstü Folyo Baskı Sabit Megalight  gibi bir çok dijital baskı gerektiren hizmetlerde A.B.  normlarıyla hizmetinizdeyiz.

ayrıca dijital baskı merkezimizde dijital baskı malzemeleride bulunmaktadır. dijital baskı makinaların kafları, dijital baskı dampır, dijital baskı boyaları dijital baskı kepleri dijital baskı sensörleri gibi malzemeleride bulunmaktadır.

Dijital Baskıda En İyi Kalite

Merkez Dijital Baskı, iç mekan dijital baskı ve dış mekan dijital baskıda en üst düzey kaliteyi arayanlar için en doğru Dijital Baskı Merkezi. Tüm makine parkurunu dünyada kendini ispatlamış en iyi baskıyı alan iç mekan dijital baskı makinesi, dış mekan dijital baskı makinesi, en iyi harf kesimin yapıldığı folyo kesim makinesi, ve üst kalitede ürün elde edilen laminasyon makineleri ile donatan Merkez Dijital Baskı, çok daha etkili reklamlar yapabilmeniz için sizlere hizmet veriyor.

Uygulamalarda Kaliteli ve Sorunsuz Hizmet

Merkez Dijital Baskı, tüm dijital baskı uygulamalarınızda kaliteli ve sorunsuz hizmet ile yanınızda. Araç Kaplama, Bina Cephe Giydirme, Tabela, Folyo Kesim, Folyo Baskı Uygulama, Harf Kesim ve Harf Kesim Uygulama, Fuar Standı Uygulama, Mağaza Vitrinleri uygulama.

Her türlü uygulamalarda en doğru çözüm ile hizmet vermektedir. Tasarımlarınızda Çözüm Ortağınız, Baskı kalitesi konusunda olduğu kadar, tasarımlarınız ve reklam çalışmalarınız konusunda da sizlere en iyi hizmeti vermek amacıyla alanında deneyimli tasarım ve teknik kadromuz da özenle oluşturuldu.

Hizmetler | Ürünler: Cephe Giydirme, One Way Vision ile Giydirme, Vinyl ile Cephe Giydirme, Folyo ile Giydirme, Mesh ile Cephe Giydirme, Dijital Baskı Hizmetleri, Vinyl Branda baskı, One Way Vision Cam Grafiği, Poster Kağıt Baskı, Folyo Sticker Baskı, Mesh Vinyl Baskı, Diğer Dijital Baskı Hizmetleri, Etkinlik Uygulamaları, Sponsorluk Uygulamaları, Kışlık Mekanlardaki Uygulamalar, Eğlence Alanlarındaki Uygulamalar, Sportif Alanlardaki Uygulamalar, Yazlık Mekanlardaki Uygulamalar, Diğer Etkinlik Uygulamaları, Sahne Uygulamaları, İç Mekan Sahne Uygulamaları, Dış Mekan Sahne Uygulamaları Araç Giydirme, Binek Araç Giydirme, Minibüs Otobüs Giydirme, Kamyon Tır Vinyl ile Giydirme, Kamyon Tır Folyo ile Giydirme, Deniz Araçları Giydirme, Tabela Sistemleri, Cephe Tabela Sistemleri, Işıksız Tabela Sistemleri, Karayolu Panoları, Totemler, Işıklı Tabela Sistemleri, Kutu Harf Tabela Sistemleri Yönlendirme Panoları, Özel Üretim Sistemler, 3D Reklam Maketi, Strafor Maket Uygulamaları, Diğer 3D Uygulamalar, Polyester Maket Uygulamaları, Diğer Hizmetlerimiz, Ürün Teşhir Standları, Display Sistemler, Örümcek Standlar, Örümcek Panset Masalar, Rollup, X Banner, Tanıtım Standları, Broşürlükler, Bayrak ve Üniteleri, Masaüstü Bayrak, Dev Bayraklar, Plaj Bayrağı Beach Flag, Diğer Bayrak ve Üniteleri, Pleksi Ürünler, Broşürlükler, Ayaklı Menü Board, Pleksi Duvar Sistemleri, Öneri Şikayet Yardım Kutuları, Masa Sandalye ve Sehpalar, Etiketlik İsimlik, Kürsüler, Pleksi Kutular, Özel Tasarım Ürünler, Menteşeler, Broşürlükler, Akrilik Broşürlükler, Display Sistemler, Örümcek Standlar, Örümcek Panset Masalar, Rollup, X Banner, Tanıtım Standları, Broşürlükler, Bayrak ve Üniteleri, Masaüstü Bayrak, Dev Bayraklar, Plaj Bayrağı Beach Flag, Diğer Bayrak ve Üniteleri, Pleksi Ürünler Broşürlükler, Ayaklı Menü Board, Pleksi Duvar Sistemleri, Öneri Şikayet Yardım Kutuları, Masa Sandalye ve Sehpalar, Etiketlik İsimlik, Kürsüler, Pleksi Kutular, Özel Tasarım Ürünler, Menteşeler, Broşürlükler, Akrilik Broşürlükler,