Vera

Vera Reklam Ajansı
Biltek Akademi eğitim ve teknoloji alanında yola çıkmış ve kısa sürede kendini kanıtlamıştır. Gelişen teknolojiye ayak uyduran ve her geçen gün artan kursiyerleriyle eğitim alanında “lider” konuma ulaşmıştır. Şimdilerde ise gerçekleştirdiği yeniliklere bir yenisini daha ekleyerek Vera Reklam Ajansını Kurdu. Reklam harcamalarını fuzuli gider olmaktan çıkartıp en gerekli yatırım harcamalarına dönüştürmek için yola çıkan Vera Reklam Ajansı ailesi bu konuda siz değerli müşterilerimiz için elinden geleni yapıyor. Kaliteli hizmeti baş tacı yapmış olmanın gururu içinde çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Biz sizin için gerekli olan her şeyi en ince ayrıntısına kadar tasarlayıp uyguluyoruz.Siz değerli müşterilerimize düşen ise sadece hayal etmek, bırakın hayalleriniz gerçek olsun.
Misyonumuz: Kaliteyi amaç edinen firmamız artan haksız rekabet ortamında kendinizi en iyi şekilde ifade edebilmenizi sağlıyor. Bütün firmaların kaliteli hizmete hakkı olduğunu düşünüyoruz. Bunu yalnızca telaffuz etmekle kalmayıp uyguluyoruz da.
Vizyonumuz: Kısa zamanda kendini kanıtlayıp sektörde güven aşılayan lider bir firma olmanın amaçlarını taşıyoruz. Yalnız yurtiçi değil dünya çapında da hizmet vermek üzere yola çıkan reklam ajansımız kendi kalitemizi sizin hayallerinizle buluşturup ilerliyor.
Hizmetler | Ürünler: Cephe Giydirme, One Way Vision ile Giydirme, Vinyl ile Cephe Giydirme, Folyo ile Giydirme, Mesh ile Cephe Giydirme, Dijital Baskı Hizmetleri, Vinyl Branda baskı, One Way Vision Cam Grafiği, Poster Kağıt Baskı, Folyo Sticker Baskı, Mesh Vinyl Baskı, Diğer Dijital Baskı Hizmetleri, Etkinlik Uygulamaları, Sponsorluk Uygulamaları, Kışlık Mekanlardaki Uygulamalar, Eğlence Alanlarındaki Uygulamalar, Sportif Alanlardaki Uygulamalar, Yazlık Mekanlardaki Uygulamalar, Diğer Etkinlik Uygulamaları, Sahne Uygulamaları, İç Mekan Sahne Uygulamaları, Dış Mekan Sahne Uygulamaları Araç Giydirme, Binek Araç Giydirme, Minibüs Otobüs Giydirme, Kamyon Tır Vinyl ile Giydirme, Kamyon Tır Folyo ile Giydirme, Deniz Araçları Giydirme, Tabela Sistemleri, Cephe Tabela Sistemleri, Işıksız Tabela Sistemleri, Karayolu Panoları, Totemler, Işıklı Tabela Sistemleri, Kutu Harf Tabela Sistemleri Yönlendirme Panoları, Özel Üretim Sistemler, 3D Reklam Maketi, Strafor Maket Uygulamaları, Diğer 3D Uygulamalar, Polyester Maket Uygulamaları, Diğer Hizmetlerimiz, Ürün Teşhir Standları, Display Sistemler, Örümcek Standlar, Örümcek Panset Masalar, Rollup, X Banner, Tanıtım Standları, Broşürlükler, Bayrak ve Üniteleri, Masaüstü Bayrak, Dev Bayraklar, Plaj Bayrağı Beach Flag, Diğer Bayrak ve Üniteleri, Pleksi Ürünler, Broşürlükler, Ayaklı Menü Board, Pleksi Duvar Sistemleri, Öneri Şikayet Yardım Kutuları, Masa Sandalye ve Sehpalar, Etiketlik İsimlik, Kürsüler, Pleksi Kutular, Özel Tasarım Ürünler, Menteşeler, Broşürlükler, Akrilik Broşürlükler, Display Sistemler, Örümcek Standlar, Örümcek Panset Masalar, Rollup, X Banner, Tanıtım Standları, Broşürlükler, Bayrak ve Üniteleri, Masaüstü Bayrak, Dev Bayraklar, Plaj Bayrağı Beach Flag, Diğer Bayrak ve Üniteleri, Pleksi Ürünler Broşürlükler, Ayaklı Menü Board, Pleksi Duvar Sistemleri, Öneri Şikayet Yardım Kutuları, Masa Sandalye ve Sehpalar, Etiketlik İsimlik, Kürsüler, Pleksi Kutular, Özel Tasarım Ürünler, Menteşeler, Broşürlükler, Akrilik Broşürlükler,